iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Tadilatçınız, 2008 yılında kurulan Toksoy Gayrimenkul İnşaat San. Tic. Ltd. Şti firmasının projelerini destekler. Tasarım sürecinden, uygulamaya kadar tüm proje aşamalarında iç mimarlar ve profesyonel ekibiyle hizmet sunarak; tadilat ve dekorasyon, yalıtım ve tesisat, mimari proje alanlarında ekstra destek verir. Bu alanlar da yarım kalmış işlerin devamını sağlar.

Her tür yapı, tadilat ve dekorasyon çözümlerinde sizlerle olan Tadilatçınız olarak, uzun yıllardır inşaat sektöründe yer almış ve konusunda uzman ekibimiz ile kalitesinden ödün vermeden, her iş sonrasında sizlerden memnun olarak ayrılma prensibini benimseyerek; siz müşterilerimiz ile sadece satışta değil her zaman dost kalabilmek istiyoruz.

Müşterilerinden gelecek talepler doğrultusunda, hem müşterilerinin zevk ve tercihlerini dikkate alarak, hem de kendi teknik bilgi birikimlerini ortaya koyarak bilgi paylaşımına dayalı modern taahhüt ve tadilat hizmetlerini uygulamak, taahhüt ettiği işleri zamanında ve profesyonelce yapmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmaktır.

Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, daima yenilikçi ve fark yaratan özgür seçim olanakları sunuyoruz. Her türlü ürün ve hizmetin iyileştirilmeye yatkın olduğuna inanarak, daha işlevsel, daha estetik ve uygulanması daha kolay sistemler geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Müşterimizin istek, öneri ve talepleri ışığında iç mimari tasarım kriterlerimizle, doğru malzeme ve bütçe üzerinde çalışılarak şekillenmesini sağlıyoruz. Kendi ekibimizi ve iş ortaklarımızı öncelikle tecrübe ve uzmanlıklarına göre seçiyoruz. Bu da işlerimizin zamanında teslim edilmesi, garantili ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

HANGİ ALANLARDA HİZMET VERMEKTEYİZ ?

  • Mimarlık ve Dekorasyon
  • Komple Tadilat
  • Ev Tadilatı
  • Ofis Tadilatı
  • Villa Tadilatı
  • Mutfak Tadilatı
  • Banyo Tadilatı
  • Çatı Tadilatı ve Yenileme

Her İhtiyaca Yönelik Tasarım Anlayışı:

Komple ev tadilatı alanında kompakt yapılardan minimal dizaynlara, banyo tadilatlarından mutfak tadilatlarına kadar her ihtiyaca yönelik proje ve uygulamalar sunan Tadilatçınız, villa dekorasyonu ve akıllı ev gibi büyük projelerde de ihtiyaçları karşılamaktadır. Müşterin belirlediği tutara yönelik birinci sınıf işçiliği her alanda görme olanağı sunan firmamızın önceliği her bütçeye uygun kaliteli şık, modern tasarımlar oluşturabilmektedir. Tutara yönelik birinci sınıf işçiliği her alanda görme olanağı sunan firmamızın önceliği her bütçeye uygun kaliteli, şık ve modern tasarımlar oluşturabilmektedir.

Soru - Cevap ?
Komple Tadilat Hizmetinin Avantajları Nelerdir ?
Komple tadilat hizmetimizde fayanscı, parkeci, mobilya, boyacı ayrı ayrı kurum ve şahışlarla çalışmanın zorluklarını yaşamazsınız. Ekibimizle gerçekleştirdiğimiz başarılı tadilat ve dekorasyon projelerinden aldığımız deneyimle size en kısa zamanda en ekonomik çözümü tek bir elden sunarız. Ayrı ayrı ustalar ve şirketlerle çalışmazsınız. Projeniz tek bir elden profesyoneller tarafından yönetilir. Zaman ve para tassarufu yapmanızı sağlar.
Ücretsiz Keşif Hizmetinizden Nasıl Yararlanırım ?
Web sitemizin ücretsiz keşif talep formununu doldurarak yada telefon ile danışmanlarımızı arayarak ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tasarımlarımızla yaşam alanlarınızı yeniden şekillendiriyoruz!

Yaratıcılık ve estetik, tasarım felsefemizin temel taşlarıdır. İşlerimizde işlevselliği ve estetiği bir araya getirerek, sadece güzel değil aynı zamanda kullanışlı mekanlar yaratıyoruz. Modern tasarım trendlerini yakından takip ediyor ve geleneksel unsurları yeni yaklaşımlarla birleştirerek, zamansız ve sürdürülebilir mekanlar ortaya koyuyoruz.

Her proje bizim için bir sanat eseridir. Deneyimli ve yetenekli ekibimiz, her aşamada titizlikle çalışarak, detaylara önem veriyor ve işçiliğin kalitesine özen gösteriyor. Proje planlamasından inşaat sürecine kadar, projenizin her adımında size rehberlik ediyor ve sonuçların sizi büyülemesini sağlıyoruz.

MİMAR SİNAN
Yaptığın işi gönlünde hissedersen, ırmaklar çağlar içinde.

BAŞA DÖN

Mühendislerimizden en iyi teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.: